HAKKIMIZDA

SANLAS SANAYİ VE İŞ MAKİNALARI YEDEK PARÇA LASTİK PAZARLAMA İNŞAAT VE TİCARET LTD. ŞTİ. SOLIDEAL,CONTINENTAL LASTİKLERİ ve CAMOPLAST KAUÇUK PALETLER'nin Ankara’daki satış noktasıdır.

Ocak 2005 tarihinden itibaren de firmamız Ankara’da, bugün bulunduğu adreste faaliyetine başlamış ve bu tarihten itibaren Camoplast-Solideal’in İç Anadolu Bölge Bayisi olarak hizmet vermektedir.

Mart 2012 tarihinde Sanlas ürün portföyüne, Continental Markasına ait ürünleride eklemiştir.

Lastik yönetim sisteminin öneminin ciddi bir şekilde arttığı günümüzde müşterilerimize kusursuz hizmet verebilme anlayışıyla profesyonel çözümler üretiyoruz.

Konusunda üst seviyede eğitim ve deneyime sahip olan kadromuz, işlerinin ciddiyetine yakışan bir şekilde başarılara imza atmaya devam ederken, sektörde yaşanan gelişmeleri ekip olarak yakından takip etmektedir.

Ürettiğimiz kalıcı çözümler sayesinde; çalıştığımız işletmelere en az maliyetle ve en kısa sürede, ürün ve hizmet tedariki sağlamaktayız.

Bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel yaklaşımımız ile sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmayı hedefleyen, katma değer yaratmaya odaklanmış bir çözüm ortağıyız.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını, uzman satış ve servis ekiplerimiz ile en hızlı şekilde karşılamayı hedefliyoruz.

Müşteri odaklı yaklaşımı benimseyen şirketimiz sektöründe farklılaşan hizmet anlayışının getirdiği yenilikleri en kısa zamanda hayata geçirmeyi hedeflemektedir.